Terug naar overzicht

Leerlingen van 4 en 5 TTO begonnen het nieuwe jaar met een bezoek aan Brussel. Op het programma een bezoek aan het Europees Parlement, waar zij in gesprek gingen met de Limburgse Europarlementariër Jeroen Lenaers. In zijn verhaal maakte hij duidelijk hoe toegankelijk Europa voor onze leerlingen is geworden en dat die samenwerking tussen landen van belang is om hen steeds meer mogelijkheden te bieden om te leven, studeren of werken waar ze maar willen, met zo min mogelijk restricties. 

In de middag gingen onze leerlingen aan de slag met een opdracht in het House of European History, gevolgd door een vlotte stadswandeling en tijd om Brussel verder te verkennen.
Een geslaagde dag in het kader van wereldburgerschap!

 

Brussel TTO infoto 1400 A

Brussel TTO infoto 1400 C

Brussel TTO infoto 1400 B

Brussel TTO infoto 1400 D