Terug naar overzicht

Dinsdag 12 maart, de eerste Dag van de Duitse taal op onze school.

De hele dag stond onze school in het teken van de Duitse taal en cultuur.
In de lessen Duits werd onder andere aandacht besteed aan Duitse tradities, de eetcultuur en de sociaal culturele verschillen tussen Duitsland en Nederland. De leerlingen konden proeven van typisch Duitse gerechten zoals een verse brezel of een currywurst. De school was gezellig versierd en de Duitse vlag heeft in de wind mogen wapperen.


Het vak Duits is op onze school een belangrijk vak. Onze centrale ligging in de Euregio geeft veel mogelijkheden te gaan studeren maar ook werk te vinden. Denk aan de uiteenlopende vervolgopleidingen voor leerlingen, zoals op de RWTH in Aken. Daarnaast zijn er ook volop banen op de Duitse arbeidsmarkt. ‘Verleg je grenzen’, leren wij onze leerlingen. Een goede reden om het vak Duits extra aandacht te geven.”

De eerste Dag van de Duitse taal is helemaal geslaagd.

Duitse dag 2019 breed2 1920