Terug naar overzicht

De communicatie van school loopt via onze website, het intranet en sociale media.

Zonder de hulp van jullie kunnen we niet goed communiceren. Voor de welverdiende zomervakantie een hartelijk dank je wel voor iedereen die dit jaar op de een of andere manier heeft bijgedragen aan de nieuwsvoorziening of anderszins. 

Een dank aan allen!

Social Media Team - Esther en Frank, Michiel, Rachelle, Roel, de sectie LO, de sportklas, the tto chronicle students, Jos, Vera, Debora, alle gastsprekers, praatjesmakers, Dennis, Marije, Rachelle, Raymond, PieterJan, de dames van het O-team, Ivo & Ivo en een hele grote groep leerlingen.

 

Ben ik je vergeten, sta je er niet bij? Dan toch hartelijk dank! Sintermeerten maken we samen!

In de zomervakantie is het eventjes rustig op de website?  Jawel, het eerste nieuws volgt in de week voorafgaande aan de start van het nieuwe schooljaar.

Geniet van de welverdiende zomervakantie!

 

Nog kort een laatste dienstmededeling...

Onze school is gesloten vanaf woensdag 19 juli
woensdag 23 augustus is onze school weer open.

Dinsdag 29 augustus gaan we samen weer aan de slag met de introductiedag!
 

Jos Smeets, webmaster