Terug naar overzicht

De communicatie van school loopt via onze website, het intranet en sociale media.

Zonder de hulp van jullie kunnen we niet goed communiceren. Voor de welverdiende zomervakantie een hartelijk dank je wel voor iedereen die dit jaar op de een of andere manier heeft bijgedragen aan de nieuwsvoorziening of anderszins. 

Een dank aan allen!

Social Media Team - Esther en Frank, Michiel, Rachelle, Roel, Timm, Marcel, de sportklas, the tto chronicle students, Jos, Vera, Debora, alle gastsprekers, Dennis, Marije, Rachelle, Raymond, Pieter-Jan, Jacqueline, Roger, Ivo, nog een Ivo, Lara, Li Na, Noël, Lino, Bas, Veerle, Paul, Dave, Jean, Hylcke, Evi.....

 

Ben ik je vergeten, sta je er niet bij? Dan toch hartelijk dank! Sintermeerten maken we samen!

In de zomervakantie is het eventjes rustig op de website?

Nee, zaterdag 1 oktober organiseert onze school de grote reünie 50 jaar Sintermeertencollege. Follow up berichtjes volgen over de reünie.
Tegen het einde van de zomervakantie volgt het grote overzicht van de introductiedagen voor alle leerjaren.

Geniet van de welverdiende zomervakantie!

 

Nog kort een laatste dienstmededeling...

Onze school is gesloten vanaf woensdag 27 juli - woensdag 31 augustus is onze school weer open.

Dinsdag 6 september gaan we samen weer aan de slag!

Jos Smeets, webmaster