Terug naar overzicht
 
Afgelopen week gingen onze PGP-leerlingen op bedrijfsbezoek bij Dols Constructie BV in Margraten. Een inspirerende ochtend waarbij zij een kijkje kregen in de wereld van metaal en techniek!

Tijdens het bezoek ontdekten de leerlingen hoe vakmanschap en moderne technieken samenkomen. Dols Constructie staat al jarenlang bekend als dé vertrouwde naam in het realiseren van hoogwaardige metaalconstructies voor zowel bedrijven als particulieren. Met oog voor detail en passie voor het vak werken zij dagelijks aan maatwerkoplossingen in staal, aluminium en rvs.
Van woningbouw en utiliteitsbouw tot machinebouw en zelfs tuintoepassingen — alles wordt in de eigen productiehal gerealiseerd, waar ambacht en innovatie hand in hand gaan. Een verwonderlijke metaalwereld met een diversiteit aan klandizie en een diversiteit aan kleine en grote opdrachtgevers. 

Voor onze leerlingen was dit een mooie kans om de koppeling te maken tussen hun PGP-opdracht en de praktijk. Het leverde volop nieuwe inzichten én inspiratie op!
 
Wij danken Dols Constructie BV voor de gastvrijheid en het enthousiaste ontvangst.
 
Metaal infoto 1920 AMetaal infoto 1920 BMetaal infoto 1920 CMetaal infoto 1920 DMetaal infoto 1920 EMetaal infoto 1920 FMetaal infoto 1920 G