Terug naar overzicht

Vandaag, vrijdag 10 november, vieren wij de naamdag van Sint Martinus. Normaal vieren wij dit feest op de 11e november. Sint Martinus is de naamgever van Sintermeerten. Deze dag staat ieder jaar in het teken van delen met elkaar. De Martinus dag wordt dit jaar samen met Global Exploration georganiseerd. Thema dit jaar: "my climate action".  

Het project: Dulegaunda in Nepal, een onderwijsproject.

De Lekshedh Tsal Lower Sercundary School is gelegen in Dulegaunda, dichtbij de stad Pokhara. Dit is een Tibetaans school waarbij de Tibetaanse cultuur, taal en geschiedenis centraal staan zodat deze kennis niet verloren gaat over de generaties heen. De school wil graag laptops aanschaffen. Daarnaast zou de school ook graag een aantal zonnepanelen willen aanschaffen. Dit zorgt voor kostenbesparing én voor groene energie. Dit maakt het mogelijk voor de leerlingen om op een duurzame manier ook later in de avond aan hun schoolwerk te werken. Bijdragen zijn en blijven nog altijd welkom!  

 

Onze leerlingen hebben in totaal 13.598,00 euro opgehaald voor het goede doel.

Een fantastisch start bedrag. Het bedrag zal zeker ook nog wat groeien.

Dank voor jullie inzet!

 

Tijdens de dag hebben onze leerlingen kunnen deelnemen aan diverse activiteiten. De gezellig markt in onze aula, een wandeling in de omgeving van onze school. Daarnaast twee digitale mogelijkheden. Werken aan Global Classroom waarbij de stichting Global Exploration tussendoor een minicollege geeft over global climate goals. My climate action, een speciaal spel over het klimaat. Zelfs nog een escape room door de hele school. En nog veel meer.......

en dan nog de spetterende show om het carnavalsseizoen op school te openen. Een feestelijk toetje en afsluiting van de dag. Met onder andere de enige echte Danny Pouwels.......

 

  


Martinusdag infoto A 1920

Martinusdag infoto K 1920

 

Martinusdag infoto B 1920

Martinusdag infoto M 1920

Martinusdag infoto C 1920Martinusdag infoto D 1920Martinusdag infoto E 1920Martinusdag infoto G 1920