Terug naar overzicht

Gisteren, maandag 11 november, hebben wij de naamdag van Sint Martinus gevierd. Sint Martinus is de naamgever van Sintermeerten. Deze dag staat ieder jaar in het teken van delen met elkaar. Onze school heeft door de jaren diverse scholen en projecten gesponsord in diverse Afrikaanse, Aziatische en Zuid-Amerikaanse landen. Dit jaar worden de sponsorgelden ingezet voor het project Ninos del Lago in Guatemala, de school en het ziekenhuis in Mikumi Tanzania en de school in Kitgum Oeganda.

Onze leerlingen hebben in totaal 12.295 euro opgehaald voor de goede doelen.

Een fantastisch start bedrag. Dank voor jullie inzet!

Tijdens de dag hebben onze leerlingen kunnen deelnemen aan diverse activiteiten. De film bekijken van Oegenda bekijken, onze laatste internationale reis. De gezellige markt bezoeken in onze Aula, een wandeling maken of deelnemen aan een run. Of deelnemen aan een danscursus - Salsa dansen. Daarnaast speciale workshops voor de bovenbouw leerlingen in het kader van het jubileum van meneer Gebuys. 40 jaar docent bij onze school.

Meer foto's zijn te bekijken op ons Facebook


Martinusdag 2019 infoto A 1140

 Martinusdag 2019 infoto C 1140